کتاب مربیگری مینی فوتبال منتشر شد

کتاب «مربیگری مینی فوتبال» اثر محمدخالد دودمان و ابراهیم عثمانی در ۵۱۲ صفحه روانه بازار نشر شد.

موکریان آنلاین | کتاب مربیگری مینی فوتبال توسط محمدخالد دودمان و ابراهیم عثمانی از مدرسان و مربیان رسمی انجمن مینی فوتبال کشور منتشر شد.

این کتاب مشتمل بر ۱۰ فصل تحت عناوین: فصل ۱: فلسفه و اصول مربیگری فصل ۲: قوانین و مقررات مینی فوتبال فصل ۳: تکنیک و تاکتیک‌های مینی فوتبال فصل ۴: طراحی تمرین در مینی فوتبال، فصل ۵: تغذیه ورزشی، فصل ۶: آسیب شناسی و کنزیوتپ در مینی فوتبال، فصل ۷: آشنایی مربیان با مفاهیم روانشناسی ورزشی، فصل ۸: ریکاوری و ماساژ فصل ۹: کمک‌های اولیه، فصل ۱۰: تمرینات تکنیکی مینی فوتبال وارد بازار نشر شده است.

کتاب مربیگری مینی فوتبال، ۵۱۲ صفحه، در قطع وزیری و مبلغ ۹۵هزار تومان است؛ علاقه‌مندان می‌توانند جهت خرید آنلاین کتاب‌ به وب‌گاه انتشارات زانکو مراجعه کنند.

محمدخالد دودمان معلم تربیت بدنی، مربی لیگ۱کشوری فوتبال،دانش‌پژوه دکتری مدیریت ورزشی و خبرنگارورزشی است که تاکنون بیش از۱۸عنوان کتاب و چهل وهشت مقاله و…در زمینه‌های تخصصی ورزشی به چاپ رسانده است.

ابراهیم عثمانی نیز روزنامه‌نگار، نویسنده، مدرس دانشگاه، مدیر رسانه و کارشناس فرهنگی و ورزشی است.

عثمانی همچنین در سال ۹۹ برای نخستین بار در آذربایجان‌غربی موفق به دریافت گواهینامه مدرسی مینی فوتبال آسیا شد و سال گذشتە نیز گواهینامە مربیگری این رشتە را کسب کرد.
او مدرس مینی فوتبال و دانش پژوە دکترای مدیریت رسانه های ورزشی و بازاریابی ورزشی است و تاکنون ۲٤ کتاب در حوزە ورزش بە چاپ رساندە است.

مینی فوتبال یکی از جذاب‌ترین و محبوب‌ترین ورزش‌های همگانی است که فدراسیون جهانی آن در سال ۲۰۰۸ تاسیس شده و تاکنون ۸۱ کشور به صورت رسمی و ۱۴۰ کشور به‌صورت غیررسمی به عضویت این فدراسیون جهانی پیوسته‌اند.

مینی فوتبال از رشته‌های جدید ورزشی در ایران است که زیرنظر فدراسیون ورزش‌های همگانی فعالیت می‌کند.